Skip to main content

Sportoviště

Rezervační systém KTV

zarezervujte si termín u svého sportu

Ceník pro studenty TUL

Ceník pro veřejnost

Technická univerzita v Liberci v rámci Akademického sportovního centra KTV FP TUL nabízí možnost pronájmu několika sportovišť. Tyto sportoviště jsou ve čtyřech různých areálech v okolí univerzitních kolejí v Harcově. Všechny tyto areály jsou nedaleko od sebe viz mapka níže.


(40 x 16m)

Hala je určena pro basketbal, badminton a volejbal. Dále je tuto halu možné využívat pro gymnastiku. Hala je vybavena kvalitním ozvučením a světelnou tabulí.

(41 x 24m)

Tato hala je primárně určena pro sportovní hry zejména pro volejbal, florbal, házenou a futsal, pro které disponuje oficiálními rozměry. Dále je také možné v hale využít až tří volejbalových kurtů vedle sebe. Součástí haly je také kvalitní ozvučení se světelnou tabulí.

Prostory posilovny jsou rozděleny na aerobní a silovou zónu. Vybavení posilovny: posilovací lavice a posilovací stroje značky Technogym, sada činek jednoruček 2,5–50 kg, běžecké pásy, veslovací a lyžařské trenažéry, rotopedy, ergometry, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a steppery.

Moderní finská sauna jejíž součástí je ochlazovací bazének, sprchy nebo ochlazovací kádě. V prostorách sauny je také relaxační zóna a je možné využít občerstvení.

Lezecká stěna o rozměrech 450 m2, 32 m široká, 12m vysoká. Stěna má 24 vratných bodů, ke kterým vedou cesty z nastavitelných pískovcových chytů. Jednotlivé cesty jsou odlišeny barvou chytů. Ke každému slaňovacímu kruhu vedou 2-3 cesty, které jsou během roku minimálně jednou přestavěny.

Tělocvična slouží k výuce moderních pohybových forem vyžadujících závěsný systém, například fly jóga, TRX, aerial hoop, bungee workout apod. včetně bohatého příslušenství a vybavení.

Tělocvična slouží k výuce moderních pohybových forem tradičního tanečního charakteru, například aerobik, jumping, dance step apod. K dispozici je i zrcadlová stěna na dlouhé straně, ozvučení zajištěné moderní reprosoustavou s mixážním pultem, náhlavní mikrofon a rozličné příslušenství k výuce.

Tělocvična slouží primárně pro výuku zdravotní tělesné výchovy, zdravotních a kompenzačních cvičení, bosu a jógy. Sál s umělým povrchem GREBOGYMFIT, zrcadlová stěna, ribstole na protější straně (12 ks).

Tělocvična určená k výuce a výzkumným účelům v oblasti psychomotoriky. Tělocvična kromě základního vybavení (PC, audio, projektor atp.) obsahuje testové sestavy (BOT-2 a MABC-2) s materiálem zaměřeným na psychomotorickou diagnostiku.

Nafukovací hala se třemi tenisovými kurty (rozměry 55 x 36 m). Umělý povrch, plášť z tepelné 3vrstvé izolace, vysoká světlopropustnost s ochranou proti UV záření. K dispozici 3 tenisová hřiště, 6 přenosných sítí na minitenis.

Fotbalové hřiště s umělým trávníkem 4. generace (rozměry 98 x 56 m), osvětlení dle normy ČSN, certifikace FAČR. Na hřišti probíhá výuka fotbalu, softbalu a frisbee. K dispozici stálé fotbalové branky o rozměrech 7,32 x 2,44 m, přenosné branky branky s protizávažím 5 x 2 m (2 páry) a 3 x 2 m (3 páry).

Streetbalové hřiště oficiálních rozměrů. Povrchem je zámková dlažba. Basketbalové koše jsou stahovací ve spojitosti s pružinovou obroučkou.

Areál disponuje třemi antukovými tenisovými kurty. Součástí areálu jsou šatny, sociální zařízení a možnost občerstvení.

Kontakt

vedoucí ASC

+420 485 355 144
+420 602 640 723
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sekretariát

+420 485 355 121
+420 485 355 139
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.